Beschrijving
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 6 Volt
Accu capaciteit: 2,8 Ah | 2800 mAh
Accu type: MP2.8-6P
Accu 6 volt 2.8 Ah
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 6 Volt
Accu capaciteit: 2,8 Ah | 2800 mAh
Accu type: MP2.8-6P
Accu 6 volt 2.8 Ah
| Gewicht | 569 kg |
|---|---|
| Model nummer: | MP2.8-6P |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | MP2.8-6P |
| L x B x H in mm | 66 / 33 / 97 mm |
| Accu capaciteit: | 2,8 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.