Beschrijving
Fiamm FGH hoge stroom Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 5 Ah | 5000 mAh
Fiamm 12FGH23, is een hoog stroom batterij speciaal voor UPS toepassingen
Fiamm FGH hoge stroom Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 5 Ah | 5000 mAh
Fiamm 12FGH23, is een hoog stroom batterij speciaal voor UPS toepassingen
| Gewicht | 2005 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 12FGH23 (FGH20502) |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | 12FGH23 (FGH20502) |
| L x B x H in mm | 90 / 70 / 102 mm |
| Accu capaciteit: | 5 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 6,3 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.