Beschrijving
Fiamm FG20341 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 3,4 Ah | 3400 mAh
Fiamm FG20341 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 3,4 Ah | 3400 mAh
| Gewicht | 1,3 kg |
|---|---|
| Model nummer: | FG20341 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | FG20341 |
| L x B x H in mm | 134 / 68 / 61 mm |
| Accu capaciteit: | 34 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.