Beschrijving
Yuasa NP Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 2,3 Ah | 2300 mAh
Yuasa NP Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 2,3 Ah | 2300 mAh
| Gewicht | 940 kg |
|---|---|
| Model nummer: | NP2.3-12 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | NP2.3-12 |
| L x B x H in mm | 178 / 34 / 64 mm |
| Accu capaciteit: | 2,3 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.